Taupykite su klubo programa

Jūs norite būti ne tik klubo nariu, bet ir dalyvauti taupymo programoje?Pasirinkite jums patogiausią būdą.

Laikinoji klubo nario kortelė

Užpildžius nario anketą, jums suteikiama galimybė gauti laikiną klubo „Kurkime aplinką kartu“ nario kortelę. Ją atsiimti galite medelyne šiuo adresu Lieporiai, Šiaulių rajonas. Tam, kad lengviau mus rastumėte, pridedame žemėlapį

Mokėjimo metu paduokite ją kasininkui, kuris kitoje kortelės pusėje įrašys sukauptų taškų sumą ir pirkimo datą.

Vienas (1) taškas yra lygus vienam (1) litui. Kai Jūsų sukauptų taškų balansas pasieks 500 taškų, jums įteiksime nuolatinę klubo „Kurkime aplinką kartu“ nario kortelė.

Nuo to momento, kiekvieną pirkinį jūs įsigysite su 5% nuolaida. Dar daugiau – Jūsų laikinoje kortelėje sukaupti taškai bus perkelti į naują kortelę. Augant sukauptų taškų kiekiui, didėja ir Jūsų galimybės taupyti. Apie tai plačiau skaitykite klubo nario kortelės galimybių pristatyme.

Klubo nario kortelė

Užpildžius klubo nario anketą ir sumokėjus 10 Lt (dešimt litų) administravimo mokestį, jums bus įteikta nuolatinė klubo „ Kurkime aplinką kartu“ nario kortelė. Ją atsiimti galite medelyne šiuo adresu Lieporiai, Šiaulių rajonas. Tam, kad lengviau mus rastumėte, pridedame žemėlapį

Kortelės kaupiamų taškų balanse jau bus įrašyta 500 taškų, už kuriuos nuo kiekvieno pirkinio sumos, jums bus suteikiama 5% nuolaida. Taip tik įsigijus kortelę Jūs iškart sutaupote 15 LT.

Kortelėje įrašytas barkodo numeris yra išsaugotas mūsų apskaitos sistemoje.

Todėl kiekvieno pirkimo metu pateikite klubo nario kortelę kasininkui. Ją nuskanavus, į Jūsų kaupiamą sąskaitą automatiškai bus įrašyti papildomi taškai. ( Dėl techninių kliūčių , taškų kaupimo sistema,laikinai neveikia.)

Vienas (1) taškas yra lygus vienam (1) litui.Dėl to Jūs turite galimybę pasitikrinti sukauptų taškų balansą.

Kai Jūsų sukauptų taškų balansas pasieks:

1000 taškų sumą, nuo kiekvieno pirkinio sumos jums bus suteikiama 7 % nuolaida,

2500 taškų sumą, nuo kiekvieno pirkinio sumos jums bus suteikiama 9 % nuolaida,

4000 taškų sumą, nuo kiekvieno pirkinio sumos jums bus suteikiama 10 % nuolaida.

Kortelių leidėjas gali pakeisti arba papildyti taupymo programos sąlygas.Pranešimas apie sąlygų pakeitimus arba papildymus yra skelbiamas internete www.dekoratyviniaiaugalai.lt. Jeigu po tokio pranešimo paskelbimo momento klubo narys ir toliau naudojasi kortele ir perka prekes ir/arba paslaugas, tai reiškia, kad jis sutinka su sąlygų pakeitimais arba papildymais.

Visais dėl kortelės iškilusiais klausimais skambinkite darbo dienomis ir šeštadieniais nuo 9 iki 18 val. Sekmadieniais nuo 9 iki 15 val. ,telefonu 8-616-29815

Kortelės nuolaidos nedubliuojamos su kitų pasiūlymų nuolaidomis.

Tapkite klubo nariu šiandien ir pradėkite kaupti taškus.